Meme Dikleştirme

Meme Dikleştirme

M

eme dikleştirme ameliyatları; yapılan doğumlar, kilo alıp vermeler ya da yaşlanma sonucu bozulan meme formunun tekrar kazanılması için yapılan ameliyatlardır. Göğüs estetiği ameliyatları arasında, bayanların en çok yaptırmak istedikleri estetik operasyonlardan biridir. Meme dikleştirme ameliyatlarında değişik teknikler kullanılır. Hangi tekniğin hasta için en uygun olduğuna, yapılacak muayene sonrası, memenin sarkma derecesi, doku elastikiyeti, hacim kaybı olup olmadığı değerlendirilerek karar verilir. Göğüs dikleştirme ameliyatlarında bazen meme protezi kullanılması da gerekebilir. Yapılacak kesiler, deformasyonun derecesine göre, meme başı çevresi, meme başından aşağıya dik kesi ya da ters T harfi şeklinde olabilir. Meme dikleştirme ameliyatı yapılacak doğumlar sonrasında emzirmeyle ilgili bir sorun oluşturmaz. Göğüs dikleştirme ameliyatı sonrası 3-4 gün sonrasında hastalar günlük hayatlarına dönebilirler.
Göğüs estetiği ameliyatı fiyatları ile ilgili her türlü bilgiye [email protected] veya 0-530-243 79 84 numaralı iletişim bilgilerinden öğrenebilirler.

Karın Estetiği   Günlük yaşamda sağlıklı beslenme ve egzersizi yaşam tarzı haline ...
YAĞ ALDIRMA AMELİYATI --- Aile yadigarı bir göbeğim var; yani ...
Gelişen dünyada; insanlar, teknolojinin ilerlemesiyle birlikte, her zaman güzel ve ...
Karın germe ameliyatı olarak bilinen Abdominoplasti; doğum, kilo alıp-verme gibi ...
Burun estetiği ameliyatı öncesi ve sonrasında hastalarımız için faydalı olabilecek ...

Site kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. İçerik doktor tanı ve konsültasyonunun yerini alamaz. © 2014 Ercan Demiray "Tüm yasal hakları saklıdır!"

DOKTORUNUZA SORUN

Adınız (gerekli)

E-Mail Adresiniz (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

İleti Konusu

Yaşadığınız Şehir

İletiniz